Kluby

TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza
TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza

TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza

 
3Pozycja
19Punkty
Mecze
10Rozegrane
6Wygrane
4Przegrane
Sety
21Wygrane
14Przegrane
Punkty
799Wygrane
771Przegrane
 
9Pozycja
Mecze
16Rozegrane
7Wygrane
9Przegrane
Sety
29Wygrane
29Przegrane
Punkty
1225Wygrane
1284Przegrane

Wykresy

:)
 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 22

18.10.2014, 16:00

 

Impel Wrocław

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   13 : 25

25.10.2014, 15:00

 

Polski Cukier Muszynianka

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   14 : 25
Set 4   20 : 25

08.11.2014, 16:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2:3
Set 1   15 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 19
Set 4   20 : 25
Set 5   12 : 15

17.11.2014, 18:00

 

Impel Wrocław

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   10 : 25

22.11.2014, 16:00

 

Polski Cukier Muszynianka

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   12 : 25
Set 4   12 : 25
Set 5   5 : 15

28.11.2014, 18:30

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

2:3
Set 1   15 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 19
Set 4   20 : 25
Set 5   12 : 15

17.11.2014, 00:00

 

Budowlani Łódź

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   26 : 28

17.01.2015, 16:00

 

PTPS SAF-Holland Piła

3:1
Set 1   15 : 25
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 21

13.02.2015, 16:00

 

KSZO OSTROWIEC

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 18

01.02.2015, 17:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1
Set 1   27 : 25
Set 2   14 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 23

14.02.2015, 16:00

 

BKS Aluprof Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 22

18.10.2014, 00:00

 

Budowlani Łódź

0:3
Set 1   24 : 26
Set 2   21 : 25
Set 3   14 : 25

07.03.2015, 18:00

 

PTPS SAF-Holland Piła

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   21 : 25

12.04.2015, 12:00

 

KSZO OSTROWIEC

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 23

27.03.2015, 16:00

 

KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 16
Set 3   27 : 25

11.04.2015, 16:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Iga Dziekanowska Atakująca
2 Magdalena Kaszuba Przyjmująca
3 Ewa Borowiecka Atakująca
4 Ewelina Ślęzak Przyjmująca
5 Agata Pietrzkiewicz Atakująca
6 Ewa Kochel środkowa
7 Wioletta Lach środkowa
8 Karolina Krzeszewska Rozgrywająca
9 Karolina Noszczyk środkowa
10 Klaudia Tysler środkowa
11 Natalia Berlińska Przyjmująca
12 Justyna Zych Rozgrywająca
13 Aleksandra Sochacka Przyjmująca
14 Iga Piątek Przyjmująca
15 Nadia Wydmańska Przyjmująca
16 Weronika Wysocka Libero
17 Dorota Jakubiec Rozgrywająca
18 Karolina Pugaczewska Rozgrywająca
19 Bożena Wylężek środkowa

Zespół Szkół Sportowych

ul. Chopina 34 , Dąbrowa Górnicza

Liczba miejsc siedzących: 0

Informacje

Nazwa drużyny: TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza
Adres: Aleja Róż 3, Dąbrowa Górnicza
www: www.mks.dabrowa.pl
e-mail: biuro@mks.dabrowa.pl

SZTAB

Pierwszy trener: Ireneusz Borzęcki
Drugi trener: Grzegorz Balcarek


Zdjęcia

Aktualności

Newsletter

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij